Léto na plné pecky

Hotely Savoy a Soyka ve Špindlerově mlýně si pro Vás připravili nabitý letní program plný zážitků pro celou rodinu. Od skvělých gastro akcí až po program pro děti.

Catering k Vašim dveřím

Hotely Savoy a Soyka teď až do Vaší firmy. Nově můžete využít cateringových služeb našich restaurací ze Špindlerova Mlýna.

Ski Opening 2023/24

Zimní lyžařská sezona byla jako tradičně otevřena velkolepým večerem v hotelu Savoy. Zažijte si atmosféru této velké akce.

Vánoce na Kampě

Již pátým rokem jsme si pro Vás připravili kouzelnou atmosféru Pražské Kampy, kde můžete zažít neopakovatelnou Vánoční atmosféru u skvělého svařáku.

Best Ski Boutique Hotel Award 2023

Hotel Savoy Špindlerův již po deváté za sebou obdržel prestižní ocenění v kategorii Best Ski Boutique Hotel Czech Republic.

World Ski Awards 2022

Hotel Savoy je nominován v soutěži “World Ski Award” v kategorii “Czech Republic's Best Ski Boutique Hotel 2022”.

Designový skvost s inspirací v Alpách

Sázka na kvalitu, špičkový design a parádní kuchyni. Takové jsou hlavní přednosti hotelu Soyka ve Špindlerově Mlýně.

Jiří Gajdošík v interview pro visitchef

Zimní sezona na horách by letos měla být velmi dobrá, pokud to půjde... říká Jiří Gajdošík, hoteliér a spolumajitel hotelové sítě Asten Hotels.

Lukáš Hejlík a jeho Gastromapa u nás v hotelu Soyka

Perfektní suroviny, moc hezké přirozené prostředí s krásnou barevnou kombinací, obzvlášť židlí, a precizní servis. A ceny? Vzhledem ke všemu výše zmíněnému opravdu dostupné.

Designový skvost hotel Soyka v Krkonoších

Svěží horský styl, přírodní barvy a unikátní hra světel. To byl cíl Ivy Gajdošíkové, když přemýšlela jak bude Soyka vypadat. Čtěte více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku